Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Boru Direk Payanda

Yapılacağı yerin durumuna göre seçilen malzeme profil,siyah boru, galvanizli boru köşebent o demirleri panya ve direk olarak kullanılabilmektedir. Yapılacağı yere göre değişiklik gösteren montajlama biçimi zemin toprak ise  metre ara ile açılacak olan 40x40x50 boyutunda çukurlara boru dirikleri topla temas ettiği bölge beton dökülerek sabitlenir. Ancak zemin beton ise zemin kazılmasına gerek kalmadan direkler zemine çelik dübelleri ile sabitlene bilmektedir.

Uygulandığı bölgeye geniş bir bölge ise her 15 direkte bir olmak üzere boru direklere çift taraflı olmak üzere durdurucu payandalar konulmalıdır. İstenilen aralıklar ile 3 sıra galvanizli tel örgü çekilerek güvenlik sağlanabilir. Kolay, zararsız ve pratik olduğundan otoyollarda fabrikalarda, turistik tesisler, otel ve karakol gibi bir çok alanda güvenle kullanabilmektedir.

Boru direk payanda şuan akla gelen birçok farklı alanda kullanılması ile de dikkatleri çekmektedir. Hem güvenilirlik noktalarında gerekli önlemler alınırken hem de saksı gibi çiçekliklerin yapımları sırasında kullanılarak istenilen kalitede ürünlerin elde edilmesi sizler için de sunulmaktadır.

TEKNİK BİLGİLER Uygulama ve Montaj cinsine göre (tel çit uygulaması , panel çit uygulaması ) siyah boru, galvanizli boru, profil, köşebent ve I demirleri direk ve payanda olarak kullanılır. Kürşat Tel Örgü.

UYGULAMA YAPILAN BETON DİREKLİ TELÇİT ÖZELLİKLERİ

Uygulama yapılacak toprak zemin üzerine 3.00 metrede bir açılacak olan 40 x 40 x 50 ebatlarındaki çukurlara boru direkler betonlanarak monte edilir. (Zemin beton ise boru direkler zemine çelik dübeller ile monte edilir.)

    Uygulama yapılan bölgedeki her 15 direkte bir olmak üzere çift taraflı olarak durdurucu payandalar ile desteklenir. Tüm demir aksama tercihe bağlı olarak antipas ,antipas+yağlı boya ya da polyester kaplı olabilir.

   Montajı yapılan direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilmesi, çeşitli tel kalınlıklarında ve göz aralıklarındaki kafes tel örgünün direk boyutuna uygun yüksekliklerde direkler ve gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır.

UYGULAMA VE MONTAJ ALANLARI

Otoyol Güzergahları, Orman Bölgeleri, Fabrika, Çiftlik, Arsa ve Araziler, Turistik Tesisler Çevresi, Spor Tesisleri, Liman, Havaalanı, Gümrük Depoları, Otel, Motel,antrepo,karakollar, Dinlenme Tesisleri Çevresi vb. gibi korunması gereken tüm yerler.