Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Boru Direk Galvaniz

Galvaniz boru direk kullanıldığı ortamın nem durumuna, korozyona karşı dayanıklılık kazandırılmak için dış yüzeyine çinko kaplanmış borulardır. Bu özelliğinde ve dış etkenlere karşı mukavemetinden dolayı özellikler bayrak direklerinde kullanılmaktadır. Kullanılacağı yer ve isteğe bağlı olarak 5 ile 100 metre arasında üretile bilen galvaniz boru direk montaj ve uygulama yerine göre tel çit uygulamalarında profil, köşebent olarak da kullanılabilir.

Direkler gömüle bilir ve cıvatalar sayesinde zemin ve ya beton duvarlara monte edilebildiğinden dolayı çok yardımcı olmaktadır. Güvenilir sağlam ve uzun ömürlü olmasından dolayı fabrika, okul arsa gibi bir çok yerde kullanılabilir. Maddi yönden sizleri rahatlatacak bir malzeme olduğunda gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Şu an bu kadar uygun fiyatlar ile olmasının yanı sıra gerçekten de kaliteli bir yapı olmasından dolayı hem binalar ve evlerin içlerinde kullanılan ürünlerde yer alır. Hem de bunun dışında akla gelen tüm hava koşullarına uygun olmasından dolayı her ortama uygun olan ürünlerin üretilmesi dikkatleri de çekmektedir.

   

    Uygulama ve Montaj cinsine göre (tel çit uygulaması , panel çit uygulaması ) siyah boru, galvanizli boru, profil, köşebent ve I demirleri direk ve payanda olarak kullanılır.Kürşat Tel Örgü.

   

UYGULAMA YAPILAN BETON DİREKLİ TELÇİT ÖZELLİKLERİ

   Uygulama yapılacak toprak zemin üzerine 3.00 metrede bir açılacak olan 40 x 40 x 50 ebatlarındaki çukurlara boru direkler betonlanarak monte edilir. (Zemin beton ise boru direkler zemine çelik dübeller ile monte edilir.)

 

    Uygulama yapılan bölgedeki her 15 direkte bir olmak üzere çift taraflı olarak durdurucu payandalar ile desteklenir. Tüm demir aksama tercihe bağlı olarak antipas ,antipas+yağlı boya ya da polyester kaplı olabilir.

 

   Montajı yapılan direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilmesi, çeşitli tel kalınlıklarında ve göz aralıklarındaki kafes tel örgünün direk boyutuna uygun yüksekliklerde direkler ve gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır.

   

UYGULAMA VE MONTAJ ALANLARI

Otoyol Güzergahları, Orman Bölgeleri, Fabrika, Çiftlik, Arsa ve Araziler, Turistik Tesisler Çevresi, Spor Tesisleri, Liman,lojman,karakollar,okullar,piknik alanları, Havaalanı, Gümrük Depoları, Otel, Motel, Dinlenme Tesisleri Çevresi vb. gibi korunması gereken tüm yerler.