Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Jiletli Tel Düz Hat

Düz bir hat şeklinde ilerleyen düz veya eğri boyun direklerde çok sayıda hat halinde gerdirilerek kullanılan, klipsiz üretilmiş uç kısımları sivri ve keskin bir tel örgü tipidir. Güvenlik sebebinin yanı sıra göze hitap eden çevrede göze batmayan yapısı ile son zamanlarda kullanım alanları artmaya başlamıştır. Şehirlerde hırsızların kötü niyetlerin artması ve kırsal bölgelerden hayvanların yiyecek bulamaması sebebi ile yerleşim yerlerine indiği bölgelerde düz hatlı jiletli tel  kullanımını artırmış bulunuyor. Bu nedenle daha çok villa bahçelerinde, askeri alanlarda, depolarda, ve hayvanat bahçelerinde tercih edilir genellikle.

Kullanılacak ortamlara daha rahat bir uyum sağlaması ve gözlere de farklı bir ahenk ile etki etmesi için bu ürünlerin farklı renkleri de yer almaktadır. Jiletli teller boyaması nomale oran ile daha farklı olmaktadır. Bunlar fırın boyası ile boyanmasında dolayı doğa olaylarına ve korozyona karşı dayanıklıdır. Jiletlerinin ince olmasında kaynaklanan kusurdan dolayı aralıklarla değil sık bir şekilde çekilmelidir. İç yapısındaki malzemesinde dolayı dayanıklıdır bu yüzden kırmak bükmek ve kesmek neredeyse imkansız denilebilecek kadar zordu. Taşınma işlemi yapılırken çok dikkat edilmelidir kesici uçların biri vücudunuza zarar verebilir ve sizleri yaralaya bilir bu yüzden taşınım esnasında mutlaka ve mutlaka koruyucu ekipmanlar kullanılmalıdır. Aksi halde güvenilirlik önlemleri tam olarak alınayım derken bu ürünün montesini yapan ya da taşıma sırasında görevli olan kişilerin zarar görmesine neden olur.

Jiletli tel alternatifleri diğer sade olanlara oran ile daha iyi etki etmesi ile de dikkatleri çeker. Böyle bir durum söz konusu olduğu için de askeri alan gibi yapılar içerisinde daha çok jilet kısımları olan ürünlerin kullanılması dikkatleri çekmektedir.

 

Düz bir hat şeklinde olan, düz veya eğri boyun direklerde, birden fazla hat halinde gerdirilerek kullanılan, klipsiz üretilmiş bir jiletli tel tipidir.Kürşat Tel Örgü.

  • 1 Kg Hat Şeklindeki jileti tel ~ 12,0 metre uzunluğundadır.