Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Raylı Kapı

Evinizin küçük veya dar olduğu halde oda sayısını artırmak istediğiniz zaman herkes gibi sizin de yegane tercihiniz raylı kapılar olacaktır. Evinizin düzenine veya isteğinize göre seçebileceğiniz farklı malzeme ve türler bulunan raylı kapılar isterseniz pvc isterseniz camlı veya sağlıklı olsun ister iseniz ahşap malzemeden yapılması mümkündür. Kendi zevkinize göre dizayn ettirebileceğiniz raylı kapı çeşitleri odanın içerisinin ışık alması ve daha aydınlık olmasını isterseniz buzlu, desenli ve renkli camlarda ilave edilebilir.

Çalışan hayatı yoğun olan biri ya da çok meşgul bir yaşantınız var ise sizi hiç uğraştırmadan işini iyi yapan ustaları evinize kapınızı yaptırmanız mümkündür. Buna yerin uygunluğunu ölçülerini özenli ve dikkatli bir şekilde alıp sizin istediğiniz şekil ve biçimde özenle yapıp taşıma montaj ve denemesini yaptıktan sonra kullanımınıza sunuluyor. Zevkinize  göre ister duvara monte dilen düşük gerilimli motor yardımı ile kumandalı isterseniz manüel modeli tercih edebilirsiniz.

Özellikle çocuk odası banyo gibi dar alanlarda kullanılan raylı kapı çeşitleri son zamanlarda artan popilasyonu ile artık balkon bahçe kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaya başlandı. Pratik uygun ve ucuz olmasının yanı sıra göze hitap eden raylı kapı sistemleri suya dayanıklı, ısı geçişini önlemesi ile tercih edilen bir sistemdir. Sadece dar alanlarda yer sıkıntısını ortadan kaldırmak için değil büyük ve geniş odalarınızı ayırmak aynı oda içerisinde farklı bölümler yaratmanıza olanak sağlar. Böyle geniş kitleler içerisinde kullanılması mümkün olan ürünleri alırken kullanıcıların maddi sorunlar yaşamasını engellemek amacı ile en uygun halleri ile sunar. Bu kadar uygun fiyatları ile dikkatleri çeken kapı sistemleri her ev ya da yapı içerisinde kullanılması da mümkün olan yapılardan olmaktadır.