Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Beton Düz Direk

Tenha alanlardaki arsa bahçe ev gibi yapıların dış etkenlerden korunması için tercih edilen  beton düz direkler daha çok kullanılmaktadır. Beton düz direk ve tel örgünün kullanılmasının  başlıca nedenleri fiyatının uygun, dayanıklı ve sağlıklı olmasıdır. Bu hususta dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi kullanmak istediniz beton düz direk  seçiminizdir. Uymanız gereken standart konular vardır.  Cm olan direklerin standart boyudaki beton düz direk ilk iki metresi düzgün ve boyun bölümü diye tabir edilen 40 cm’lik kısım ise eğik bir pozisyonda olmalıdır. İr diğer dikkat edilmesi gereken konu köşelerin beton panya adı verilen destek ekipmanı ile desteklenmesidir. 2.40 cm’lik beton düz direk çeşitlerinin kullanıldığı yerlerde 150 cm’ lik düz bir bölüm ise bir üstten bir ortadan birde en alttan olmak üzere üç sıra gergin tel çekilmelidir.

2.90 cm olan beton düz direk çeşitleri kullanılmak istenilirse eğer iki metre  50 cm’lik kısmı düz 40 cm’lik kısmı ise yine 2.40 cm de olduğu gibi 40 cm’lik boyun bölümü olmalıdır. Bu boyutlar ile üretilmesi, her şeyin dikkatli bir şekilde oranlanması ürünlerin ömürlerinin de daha çok artış göstermesi üzerinde etkili olacaktır. En kaliteli ürünleri teslim etmek ve sorun yaşamadan kullanmak açısından iyi bir detay olmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı boyut olan alternatifleri de önemli bir detay olarak yer almaktadır. 


2.40 cm’lik beton düz direk  ile aynı şekilde köşe kısımlarında çift beton panyalar kullanılmalıdır. Eğer ürünler bu şekilde üretilirse sizlerin kullanım açısından daha uzun ömürlü ve daha rahat olması sağlanacaktır. Sizlerin hayatınızı kolaylaştırmak ve daha uygun fiyatlar ile iyi bir güvenlik önlemi almak açısından iyi bir detay olmaktadır.