Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit İmkanı
advantage
axess
bonus
card finans
maestro
mastercard
maximum
visa
world

Panel Çit

Yapısındaki molekül dizilimi kullanılan malzeme ve fırınlanan boyası sayesinde diğer rakiplerine fark atan panel çit sistemleri daha ekonomik, uzun ömürlü mukavemeti yüksektir. Üretim aşamasında yapılan işlemlerde dolayı darbelere karşı dayanıklıdır. Montajı oldukça kolay olup fazla zaman harcamadan panel çit sistemleri hazırlanıp montajı yapılır. Ufak işlemler dışında bakım ve onarım gerektirmeyen sistemler istenildiği takdirde çıkartıp başka yerlere taşınabilmektedir. Esnek olduğundan dolayı en ufak bir darbede, bükülmede  ve ya eğilmeden sünerek kırılmama özelliğine sahiptir.

 Genişlikleri 250 cm olup yükseklikleri 50 cm ile 200 cm arasında değişmektedir. Bu değişen boyutlar daha çok nasıl bir ortam içerisinde kullanılacak olmaları ile de alakalı bir durum olmaktadır. Panel direklerine plastik ve ya çelik kelepçe ile sabitlenip direk diplerini betonlar ile sabitlemek, beton zeminlerde ise direklerin diplerine kaynak ile takılan plakaların yere sabitlenerek kurulması ile montaj işlemi tamamlanmış olur. Kullanımınıza hazır hale gelmiştir. Artık kendinizi güvende hissede bilir gönül rahatlığı ile evinizden uzaklaşa bilirsiniz. Çit sistemleri sayesinde kullanıcılar nasıl bir etki oluşturmak istiyor ise sorun yaşamadan bunu elde etmeleri de mümkün olmaktadır. Hem gerekli olan güvenilirlik önlemleri tam olarak alınabilecek hem de bunun ardından kullanıcılar oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli işlerin sahibi olması sunulacak. Kullanılacak ortamlar için farklı üretim alternatifleri de modelleri ile yerini almaktadır.

  •  STANDART PANEL ÇİT EBATLARI

 

ÜRÜN

BÜKÜM

PANEL ÇİT

2 Büküm

PANEL ÇİT

3 Büküm

PANEL ÇİT

3 Büküm

PANEL ÇİT

4 Büküm

  • Farklı ölçülerde üretim mümkündür. Farklı ölçülerde minimum üretim miktarı ve panel çit fiyatı için firmamıza danışınız.